Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Robert Kurpier z TAURONEKOENERGII zdobywcą pucharu! PDF Drukuj Email
sobota, 11 lipca 2020 13:15

11 lipca na strzelnicy Koła LoK Energetyk odbył się XVI memoriał strzelecki im.Marka Iwańca.Turniej to trzy konkurencje:karabin sportowy leżąc.W tej konkurencji zwyciężył Piotr Żarczyński z wynikiem 47/50pkt,przed Jackiem Golonką i Stefanem Szetelą z wynikiem 46/50pkt.W konkurencji pistolet sportowy zwyciężył Kardyś Robert i Igor Pieńkos  z wynikiem 46/50 pkt przed Piotrem Żarczyńskim 45pkti Robertem Kurpielem  43pkt/50.W pistolecie dowolnym zwyciężył Robert Kardyś z wynikiem 34/50pkt  przed Łukaszem  Leonarskim 31/50 trzeci był Robert Kurpiel z wynikiem 29/50pkt.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Robert Kurpiel z wynikiem 116pkt przed Jackiem Golonką 113pkt i Łukaszem Leonarskim 109pkt.

Robert Kurpiel otrzymał za zwycięstwo pistolet Łucznik.Pozostali zawodnicy z podium otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę SUPERAGI.

Zawody zorganizowało Koło LOK Energetyk przy współpracy JTS Strzelec oraz firmy SUPERAGI.

Zawody sędziowali:Andrzej Gawłowski  sędzia IIkl.PZSS,Piotr Żarczyński sędzia IIkl.PZSS pomagał Lucjan Marciniak. Poniżej komplet wyników.

Więcej…
 
Aktualności PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2020 13:56

Uwaga członkowie Koła LOK Energetyk .Przed nami wakacje ale również okres przygotowań do dwóch najważniejszych zadań.Mistrzostw Polski LOK w Tarnowie - koniec sierpnia  oraz Mistrzostw KŻR w drugiej połowie września.Chcemy by tam wystartowały nasze reprezentacje. Oczekuję na konkretne imienne zgłoszenia do 109.07.2020r.Z tymi zawodnikami będziemy pracować bardzo intensywnie.

Po dłuższej przerwie odbędą się nasze zaległe zawody: Tradycyjny turniej im.Marka Iwańca i turniej specjalny Zarządu Koła LOK Energetyk.Zaproszenie i szczegóły już w przyszłym tygodniu

Działamy : remontujemy zalaną strzelnicę,wymieniamy lampy i naprawiamy dachy.Czekamy na chętnych do pomocy! Tradycyjnie jak zawsze.

Nasi zawodnicy i sędziowie pracują dzielnie współpracując  z nowym klubem :JTS Strzelec. Cieszymy się że koledzy z JTS chętnie z nami współdziałają z Kołem LOK Energetyk nie z Klubem ! Wieloletnia współpraca z Bractwem Kurkowym Ziemi Jeleniogórskiej została zakończona.Poniżej fotka z XXX Zawodów strzeleckich JTS Strzelec oraz relacja

Dla tych co chcą nas zobaczyć w akcji zapraszam na :.https://www.facebook.com/watch/?v=2726479847586983

 
Powrót do zajęć! PDF Drukuj Email
piątek, 22 maja 2020 14:21

Uwaga członkowie Koła LOK Energetyk !

Powoli wracamy do zajęć. Do końca maja zapraszam  we wtorki i czwartki do prac porządkowych i remontowych na naszej strzelnicy.Udział potwierdzamy  i uzgadniamy z Prezesem Koła telefonicznie. Od czerwca ruszamy z regularnym acz ograniczonym strzelaniem zgodnie z przepisami : 3 osoby + prowadzący .Zmiany co 30-40 min w zależności od potrzeb.Wybieramy chętnych do reprezentacji na 3 bój strzelecki.Strzelnica zielona działa i tam też będziemy trenować do wrześniowych zawodów .

Obowiązują zasady sanitarne.Zajęcia z bronią : własna i użyczana z przecieraniem.Kurtki strzeleckie i rękawice własne.Możliwe korzystanie z pasa.

Zapraszam. A zalegających z opłatą  składek upominam i zapraszam do uregulowania należności w terminie do 10 czerwca.

Zapraszam i życzę zdrowia !

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 95