Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Świąteczny czas w Kole LOK Energetyk PDF Drukuj Email
niedziela, 26 grudnia 2021 14:05

Minął kolejny owocny rok w Kole LOK Energetyk.Mimo wielu trudności i zawirowań Koło nasze przetrwało i osiągnęło wiele sukcesów strzeleckich.Nasi reprezentanci zwyciężyli w Wojewódzkim  3 boku strzeleckim.Nasi członkowie podnosili swoje kwalifikacje a nasz Prezes Andrzej Gawłowski uzyskał uprawnienia Trenera,instruktora sportów strzeleckich i I kl.Sędziego PZSS.Nasze sukcesy można mnożyć:członkowie koła zwyciężali w różnych miejscach i na różnych strzelnicach.Tu chciałbym wymienić Roberta Kardysia ,Macieja Podgórskiego,Sebastiana Toporowskiego,Marka Jaroszewskiego,Bartka Kosika,Pawła Wiśniewskiego i Jacka Golonki itd.Na szczególne wyróżnienie zasługuje Rafał Leonarski nasz  prawie młodzik,który w mijającym roku zrobił największe postępy w strzelaniu z karabinka sportowego i karate.Brawo jesteśmy z was dumni - godnie reprezentujecie barwy LOK.

Więcej…
 
Rafał Leonarski Mistrzem Polski w krate PDF Drukuj Email
środa, 01 grudnia 2021 17:24

Miło mi zakomunikować że nasz młody strzelec Rafał Leonarski w Rzeszowie  zdobył Mistrzostwo Polski w karate.Jego wszechstronność sportowa daje pozytywne efekty.Dwa dni wcześniej pokonał wielu dorosłych strzelców .Brawo Koło LOK Energetyk jest z Ciebie bardzo dumne.Na fotce na najwyższym podium nasz Mistrz.Brawa dla Pana Rafała Majdy trenera Karate

 

 
Harcerze na turnieju andrzejkowym! PDF Drukuj Email
sobota, 27 listopada 2021 18:24

 

Na strzelnicy Koła LOK Energetyk w swoich pierwszych zawodach strzeleckich  w dniu 26.11.2021r uczestniczyli harcerze z 55 dhsiw”exigo” z Karkonoskiego Hufca ZHP.

W ramach promocji strzelectwa i współpracy LOK z ZHP harcerze poznają tajniki strzelania z broni kulowej. Przyznać należy że robili to wspaniale a ich drużynowy Szymon Jurczak  pokazał swoim podopiecznym że warto słuchać i wykonywać polecenia.

Poniżej  tekst dh.Szymona Jurczaka - trafny opis

Czuwaj!

W piątek, 26.11.2021 członkowie naszej drużyny przyjemność wzięcia udziału w zajęciach strzeleckich prowadzonych przez Harcmistrza Andrzeja Gawłowskiego. Dla wielu harcerzy był to pierwszy, z pewnością nie ostatni, kontakt ze strzelectwem.

Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa panujących na strzelnicy, każdy z nas oddał 10 strzałów w kierunku celów znajdujących się w odległości 25 metrów od stanowisk. Pomimo, że strzelectwo było do tej pory dla harcerzy nieznanym sportem, dzięki pomocy druha Andrzeja, każdy śmiałek już po chwili dumnie trzymał w ręku swoją tarczę zapełnioną celnymi trafieniami. Będzie ona dla jednych wspaniałą pamiątką, dla innych zaproszeniem do odkrywania nowej pasji. Harcerze jednogłośnie zdecydowali, że nasza drużyna pojawi się na strzelnicy jeszcze nie raz.

W trakcie zajęć druh Andrzej zorganizował także konkurs. Zadaniem harcerzy było oddanie strzałów w taki sposób, by promień pomiędzy najdalej oddalonymi od siebie trafieniami był możliwie jak najmniejszy.

Najcelniejsze strzały oddali:

  1. Miejsce - druh Nikodem Fiedorowicz - odległość 3,5 cm
  2. Miejsce - druh Mikołaj Gruszecki - odległość 4,5 cm
  3. Miejsce - druhna Hanna Dzięcielska - odległość 5,5 cm
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 97