Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Zapraszam do udziału w zawodach PDF Drukuj Email
wtorek, 10 września 2019 12:07

 

Uwaga członkowie Koła LOK Energetyk.Zapraszam do udziału.Zgłoszenia u Prezesa do środy godz.17.Warto startować.Wpisowe płaci Prezes!

Więcej…
 
WYNIKI TURNIEJU W TRAKCIE PO 3 TURNIEJACH! PDF Drukuj Email
czwartek, 30 maja 2019 17:02

 

Poniżej wyniki turnieju koła w trakcie- wyniki za maj plus ogólna klasyfikacja po3 turniejach.Najlepszym strzelcem w konkurencji karabin dowolny prowadzi Paweł Wiśniewski 90/90 przed Igorem Pieńkosem 70/90 i Andrzejem Gawłowskim 67/90 w punktacji turniejowej.

W konkurencji pistolet sportowy prowadzi Igor Pieńkos przed Robertem Kurpielem. Do końca jeszcze daleko tak że każdy może wygrać.Nawet ci którzy jeszcze nie strzelali a są członkami koła LOK Energetyk.Przypominamy że startowe przeznaczamy na opłatę za strzelnicę.Pukli co prezes dokłada do opłaty

 


Strzelanie maj karabin
Nazwisko i imię karabin PISTOLET

Po 3

turniejach

Miejsce po 3

wynik miejsce wynik miejsce

Gawłowski Andrzej 176 6 130 3 25+25+17=67 3
Tomala Tomasz N




Kurpiel Robert 180 4 170 2 20+17+19=56 4
Szetela Stefan 188 3

18+15+20=53 7
Suszczewski Norbert 171 8

20+20+15=55 5
Wiśniewski Paweł 192 1

30+30+30=90 1
Lembryk Rozalia N


16+17=33 11
Pienkos Igor 191 2 176 1 30+15+25=70 2
Golonka  Maks 170 9

13+18+14=45
Golonka Jacek 174 7

19+19+16=54 6
Szefliński Nikodem N


12+11=23 13
Szefliński Remigiusz N


17+16=33 11
Szmyt Michał N




Żarczyński Piotr 180 4

19 15
Pawlus Jacek N


9 18
Leonarski Rafał N




Swięcki Przemysław N




Kardys Robert N




Wilczyński Mateusz 141 12

8+10=18 16
Marciniak Lucjan 158 11

8+7+12=27 12
Muszyński Marcin N




Milko Damian N




Jańczuk Tomasz N


10+13+11=34 10
Uchman Krzysztof N




Pragiel Urszula N




Kosik Bartłomiej N




Słupek Krzysztof N




Grzybek Dawid 167 10

14+12+13=39 9
Ligaj Joanna 179 5

15+15+18=48 8
Podgórski Maciej N




Barborka Zbigniew 114 13

11+10=21 14
Krażewski Paweł N




Maćkowiak Kacper N


14 17
WIŚNIEWSKA Wiktoria N


9 18

Podkreślić należy coraz lepsze wyniki naszych juniorów.Brawo Maks Golonka,Nikodem Szefliński,Dawid Grzybek,Wiktoria Wiśniewska i Mateusz Wilczyński.

A wyniki seniorów szacun: Paweł,Stefan i Igor Brawo.AGI

 
Stefan zwycięża! PDF Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 16:45

23 maja na strzelnicy Koła LOK Energetyk odbył się XV Memoriał Strzelecki im.Marka Iwańca.Zawodnicy strzelali konkurencję karabin dowolny 20 strzałów .

W tym roku zwyciężył Stefan Szetela z wynikiem 188/200pkt.

Poniżej  najciekawsze wyniki:

 

Nazwisko i imię Wynik Miejsce
Kurpiel Robert 180 2
Szetela Stefan 188 1
Suszczewski Norbert 171 6
Pieńkos Igor 177 3
Gawłowski Andrzej 176 4
Golonka Maks 170 7
Golonka Jacek 174 5
Żarczyński Piotr 180 2
Marciniak Lucjan 158 10
Grzybek Dawid 167 8
Ligaj Joanna 160 9
Barborka Zbigniew 114 11
Suszczewski Paweł 158 10
Wiśniewski Paweł 192 NK

3 krotny zdobywca pucharu  Paweł Wiśniewski startował poza konkurencją. Najlepszy junior zawodów Maks Golonka 170/200.

Zawody tradycyjnie przygotowało Koło LOK Energetyk którego przyjacielem był Marek Iwaniec wspaniały człowiek i kolega.

Nagrody i puchar ufundowała firma SUPERAGI.

Zawody sędziowali:

Andrzej Gawłowski sędzia IIkl.PZSS oraz Robert Kurpiel sędzia IIIkl.PZSS oraz sekretarz zawodów Lucjan Marciniak. (AGI)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 86