Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Partner Koła

Galeria mistrzów

O milionie użytkowników i witryn Joomla!



Wyniki 2016 PDF Drukuj
poniedziałek, 28 listopada 2016 17:06

Nazwisko i imię

Nazwa imprezy

Data

Miejsce

Konkurencja

Wynik

Gawłowski Andrzej

Turniej andrzejkowy

26.11.2016

3

Pojedynek

półfinał

Lembryk Rozalia

Turniej andrzejkowy

26.11.2016

3

Pojedynek

półfinał

Komsta Waldemar

Turniej andrzejkowy

26.11.2016

1

Czarny proch karabin

4,5cm

Szpala Piotr

Turniej andrzejkowy

26.11.2016

2

PCZ

 

Wiśniewski Paweł

III runda JLZ

17.11.2016

1

karabin sportowy

194

Szetela Stefan

III runda JLZ

17.11.2016

2

karabin sportowy

184

Gajda Jacek

III runda JLZ

17.11.2016

3

karabin sportowy

183

Wiśniewski Paweł

II runda JLZ

27.10.2016

1

karabin sportowy

191

Lembryk Rozalia

II runda JLZ

27.10.2016

2

karabin sportowy

183

Gawłowski Andrzej

II runda JLZ

27.10.2016

3

karabin sportowy

183

Gawłowski Andrzej

II runda JLZ

27.10.2016

3

psp

73

Wiśniewski Paweł

II runda JLZ

27.10.2016

1

psp

87

Kurpiel Robert

I runda JLS

6.10.2016

1

karabin sportowy

188

Gajda Jacek

I runda JLS

6.10.2016

2

karabin sportowy

185

Suszczewski Norbert

I runda JLS

6.10.2016

3

karabin sportowy

182

Kurpiel Robert

I runda JLS

6.10.2016

3

psp

3

Komsta Waldemar

MPŹR Siemianowice

1.10.2016

15

3 bój Drużyna

 

Paśmionka Paweł

MPŹR Siemianowice

1.10.2017

16

4 bój Drużyna

 

Źarczyński Piotr

MPŹR Siemianowice

1.10.2018

17

5 bój Drużyna

 

Lembryk Rozalia

DMS LOK Jawor

25.06.2016

1

karabin sportowy

179/200

Kurpiel Robert

DMS LOK Jawor

25.06.2016

3

psp

158

Kurpiel Robert

DMS LOK Jawor

25.06.2016

3

karabin sportowy

182

Drużyna Koła

DMS LOK Jawor

25.06.2016

3

Karabin sportowy+pis

 

Drużyna KołaLOK

DMŻR JG

 

1

3 bój Drużyna

zwyc.

Wiśniewski Paweł

Memoriał M/.Iwańca

9.04.2016

1

karabin sportowy

191

Suszczewski Norbert

Memoriał M/.Iwańca

9.04.2016

2

karabin sportowy

186

Kurpiel Robert

Memoriał M/.Iwańca

9.04.2016

3

karabin sportowy

182

Gawłowski Andrzej

Memoriał M/.Iwańca

9.04.2016

4

karabin sportowy

181

Kurpiel Robert

I runda ZLS

4.02.2016

1

karabin sportowy

185

Wiśniewski Paweł

I runda ZLS

4.02.2016

2

karabin sportowy

185

Szetela Stefan

I runda ZLS

4.02.2016

3

karabin sportowy

179

Suszczewski Norbert

I runda ZLS

4.02.2016

3

karabin sportowy

179

Kurpiel Robert

II runda ZLS

18.02.2016

1

karabin sportowy

181

Wiśniewski Paweł

II runda ZLS

18.02.2016

2

karabin sportowy

180

Gawłowski Andrzej

II runda ZLS

18.02.2016

3

karabin sportowy

176

Szetela Stefan

II runda ZLS

18.02.2016

3

karabin sportowy

176

Suszczewski Norbert

Kurkowy Król 2016

6.01.2016

1

karabin czarnoprochowy

zwyc.

Poprawiony: poniedziałek, 28 listopada 2016 17:11
 
Wyniki 2012 PDF Drukuj
czwartek, 15 listopada 2012 08:29

Wynik strzelecki w 2012r Członków Koła LOK Energetyk

 

Termin zawodów

Nazwa

Nazwisko i imię

Wynik

 

1.01.2012

Złoty Kur J.Góra

Wiśniewski Paweł

2 miejsce

Pojedynek

12.01.2012

II runda ZLS

karabinek

Wiśniewski Paweł

Kuźma Sebastian

Kurczyn Piotr

1m 183pkt

2m 179pkt

3m 178 pkt

 

9.02.2012

III runda ZLS

karabinek

Szetela Stefan

Kuźma Sebastian

Wiśniewski Paweł

1m 189pkt

2m 188 pkt

3m184pkt

 

23.02.2012

IV runda ZLS

karabinek

Szetela Stefan

Kurczyn  Piotr

Kuźma  Sebastian

1m 186pkt

2m 183pkt

3m  182pkt

 

8.03.2012

V runda ZLS

karabinek

Suszczewski Norbert

Kurczyn Piotr

Kurpiel Robert

1m 188 pkt

2m  186 pkt

3m 186 pkt

 

24.03.2012

Finał ZLS

karabinek

Kurczyn Piotr

Wiśniewski Paweł

Szetela Stefan

1 m 544pkt

2m  522pkt

3m 523

 

17.04.2012

VIII Memoriał im.M.Iwańca

karabinek

Kurpiel Robert

Wiśniewski Paweł

Suszczewski Norbert

1m 183

2m181

3m 178

 

8.09.2012

XXXV DSR

karabinek

Kurczyn Piotr i Paulina,Kuźma Sebastian i Norbert Suszczewski

III miejsce drużynowo

wielobój

8.09.2012

XXXV DSR

Wiśniewski Paweł

II miejsce OPEN

 

20.10.2012

IV J Mistrzostwa

karabinek

Kurpiel Robert

Szetela Stefan

Wiśniewski Paweł

Suszczewski  Norbert

Barborka Zbigniew

1m 275pkt

2m 269 pkt

3m 267 pkt

1 m 89

3m 83

Grupa Powszechna

 

Amatorzy

Amatorzy

10.11.2012

Międzynarodowe ZS Złotoryja 2012

karabinek

Szetela Stefan

Gawłowski Andrzej

Kurpiel Robert

2 m 180

3m 177

4 m 173

 

11.11.2012

Turniej Niepodległości

Jelenia Góra

pistolet

Kurpiel Robert

3 m 92

 

29.11.2012

Andrzejkowy Puchar Prezesa

Jelenia Góra

Gawłowski Andrzej 2 m 133

 

Wyniki najlepszej 3

Poprawiony: poniedziałek, 03 grudnia 2012 08:44
 
Sukcesy w 2011 PDF Drukuj
piątek, 14 stycznia 2011 11:32

Sukcesy strzeleckie  członków  Koła LOK Energetyk 2011r zawody miejsca od 1-3

Nazwa zawodów

Termin

Miejsce

Konkurencja

Wynik

VI Noworoczny Turniej o Złotego Kura 2011

1.01.11

Strzelnica KKS

Polonia

Pojedynek strzelecki

1 Andrzej Gawłowski

3 Piotr Kurczyn

VI Noworoczny Turniej o Złotego Kura 2011

1.01.11

Strzelnica KKS

Polonia

Pistolet czarnoprochowy

2Piotr Kurczyn

VI Noworoczny Turniej o Złotego Kura 2011

1.01.11

Strzelnica KKS

Polonia

Pistolet margolin

2 Paweł Wiśniewski

3.Zbigniew Barborka

V  runda Energetycznej Ligi Strzeleckiej

13.01.11

Strzelnica LOK Energetyk

Karabinek sportowy 4x5

1.Kurczyn Piotr 190/200

2.Gawłowski Andrzej 182/200

3.Kurpiel Robert 182/200

VI runda Energetycznej Ligi Strzeleckiej

10.02.2011

Strzelnica Koł LOK Energetyk

Karabinek sportowy

4x5

1.Sebastian Kuźma 188/200

2.KurpielRobert 186/200

3.Paulina Szpakowska 184/200

Finał Energetycznej Ligi Strzeleckiej

26.02.2011

Strzelnica Koła LOK Energetyk

Karabinek 12x5

1.Kuźma Sebastian 563/600

2.Kurpiel Robert 553/600

3.Kurczyn Piotr 538/600

VII Memoriał im.Marka Iwańca

9.04.2011

Strzelnica Koła  LOK Energetyk

Karabinek 4x5

1.Kuźma Sebastian 186/200

3.Norbert Suszczewski176

Puchar  Dyrektora ZWLOK

10.04.2011

Twardogóra

Karabinek sportowy 2x5

1.Sebastian Kuźma 90/100

3.Barborka Zbigniew 87/100

4.Norbert Suszczewski 86/100

 Grupa Powszechna KKS Polonia

16.04.2011 

 Strzelnica KKS Polonia

 Karabinek sportowy 4 x5

1.Robert Kurpirl 176/200

2.Andrzej Gawłowski 173/200

3.Stefan Szetela 171/200 

 Puchar Lata

23.08.2011 

 Strzelnica  Koł LOK Energetyk

Karabinek 4x5 

 

 

Pistolet 10

 

 1.Kurpiel Robert 186/200

2.Szetela Stefan 183/200

3.Kuźma Sebastian 181/200

1.Kurpiel Robert  90/100

2.Szetela Stefan 76/100

3.Suszczewski Norbert 76/100

3 Letnie Mistrzostwa Jeleniej Góry 22.10.2011 Strzelnica Koł LOK Energetyk

Karabinek sportowy

2x5

 

1.Suszczewski Norbert 94/100

3.Szetela Stefan 90/100

 ZAwody z okazji Święta Niepodległości 12.11.2011 Strzelnica KKS Złotoryja 

 karabinek sportowy

Grupa Powszechna

 1.Kurpiel Robert 180/200

Stefan Szetela 176/200

Paweł Wiśniewski 172/200

Andrzej Gawłowski 168/200

Poprawiony: piątek, 18 listopada 2011 12:54
 
Nasi rekordziści! PDF Drukuj
piątek, 14 stycznia 2011 00:00

Tabela oficjalnych rekordów strzeleckich

LOK Energetyk uzyskanych na zawodach

Do 30.10.2013r

Nazwisko i imię

Karabin kula

Pistolet kula

 

100

200

600

100

200

300

Barborka Zbigniew

90

180

519

 

 

 

Gawłowski Andrzej

93

182

498

83

160

 

Grabowiec Tomasz

86

168

-

 

 

 

Kozłowski Zbigniew

82

160

-

 

 

 

Kurczyn Piotr

87

190

538

 

 

 

Kurpiel Robert

98

186

553

92

174

 

Kuźma Sebastian

95

191

563

 

 

 

Mazur Janusz

86

165

-

 

 

 

Polachowski Józef

90

176

516

 

 

 

Prawdzik Zygmunt

75

154

-

 

 

 

Suszczewski Norbert

93

188

513

78

 

 

Szetela Stefan

94

190

534

83

161

 

Szpakowska Paulina

94

186

514

 

 

 

Wiśniewski Paweł

93

185

530

93

180

 

Witlib Irena

85

174

499

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 31 października 2013 13:44