Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Strzał w ciemno! PDF Drukuj
środa, 01 grudnia 2010 09:09

 

Kliknij by otworzyć
Tradycji stało się zadość!. Prezes Koła Lok  przygotował 26 andrzejkowy turniej strzelecki o puchar  Andrzeja Prezesa!. ( 26 lat prezesem Koła Lok jest Andrzej Gawłowski i dalej został wybrany na kolejną  czteroletnią kadencję).

Jak zwykle był to sprawdzian umiejętności strzeleckich członków koła LOK Energetyk I tu kończy się słowo jak zwykle.Konkurs strzelecki polegał na tym, że zawodnik otrzymywał po 3 sztuki amunicji, kładł się na stanowisku strzeleckim, przygotowywał do oddania strzału z prawidłowej pozycji, tarcza była oddalona na odległość 25m.


Zawodnik meldował gotowość do oddania strzału, wówczas pomocnik Prezesa gasił światło. Na 25 metrowej, podziemnej krytej strzelnicy zawodnik oddawał strzały w ciemno. Po 3 seriach Prezes sprawdzał wynik.Konkurencja była bardzo wymagająca i trudna nawet dla najlepszych strzelców naszego Koła. Ogromnym zaskoczeniem było zwycięstwo w zawodach naszego  skarbnika Tomka Tomali, który częściej sędziuje niż strzela. Kolejne miejsce zajął Robert Kurpiel przed Andrzejem Gawłowskim. Zwycięzca otrzymał z rąk Prezesa egzemplarz repliki broni zwany „prezesówką”
Podkreślić należy, że Członkowie Koła Lok Energetyk kolejny raz zaskoczyli Prezesa pamiętając o jego święcie – uczta była strzałem w samą 10 !.

 

AGI