Image 10 title

type your text for 10th image here

W Twardogórze Nasi górą PDF Drukuj
niedziela, 10 kwietnia 2011 18:46

10 kwietnia 2011r na strzelnicy kulowej w Twardogórze odbyły się zawody strzeleckie o puchar Dyrektora ZWLOK we Wrocławiu. W imprezie tej jak co roku startowali Nasi najlepsi strzelcy z Koła LOK Energetyk. Konkurencja była duża. W imprezie uczestniczyło blisko 100 zawodników w różnych konkurencjach strzeleckich.

Nasza ekipa zdobyła dwa puchary: Pierwsze miejsce w kategorii seniorów zajął nasz najlepszy w tym sezonie strzelec Sebastian Kuźma z wynikiem 90/100pkt.W tej konkurencji trzecie miejsce i puchar zdobył  Zbigniew Barborka z EnergiiPro S.A. Oddział w Jeleniej Górze z wynikiem 87/100pky.Czwarte miejsce w tej konkurencji zajął Norbert Suszczewski  też EnergiiPro z wynikiem 86/100pkt.

W kat.tz.Grupy Powszechnej 7 miejsce zajął Robert Kurpiel z Tauron Ekoenergii z wynikiem 176/200pkt.