Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Partner Koła

Jacek zdobywcą pucharu PDF Drukuj
wtorek, 06 listopada 2018 18:15

Jacek i Andrzej i nieobecny  Jacek

6 listopada na strzelnicy Koła LOK Energetyk odbyły się zawody strzeleckie Koła z okazji 100- lecia niepodległości Polski.

Specjalne zawody dla uczczenia tego ważnego święta w dwóch  konkurencjach strzeleckich. Karabin dowolny i pistolet dowolny.

W konkurencji karabin dowolny zwyciężył Michał Szmyt   z wynikiem 94/100 przed Igorem Pieńkosem 91/100n oraz Rozalią Lembryk i Andrzejem Gawłowskim 90/100.

W pistolecie dowolnym zwyciężył Jacek Pawlus z wynikiem 76/100 przed Piotrem Żarczyńskim 74/100 i Andrzejem Gawłowskim 60/100.W dwuboju zwyciężył Jacek Pawlus z wynikiem 151/200 zdobywając Puchar Prezesa Koła LOK Energetyk przed Andrzejem Gawłowskim 150/200 i Jackiem Golonką 143/200pkt.

Poniżej komplet wyników.

Nazwisko i imię

Karabin dowolny

Wynik

Miejsce

Pistolet dowolny

Wynik

Miejsce

Karabin +pistolet

wynik

Miejsce

Szetela Stefan

85

5

20

11

105

8

Golonka Jacek

83

7

60

3

143

3

Barborka Zbigniew

79

8

14

12

93

9

Pawlus Jacek

75

9

76

1

151

1

Szmyt Michał

94

1

36

8

130

5

Gawłowski Andrzej

90

3

60

3

150

2

Szefliński Remigiusz

83

7

50

6

133

4

Szefliński Nikodem

85

6

8

8

93

9

Pieńkos Igor

91

2

34

9

125

6

Święcki Przemysław

88

4

42

7

130

5

Lembryk Rozalia

90

3

28

10

118

7

Tworek Rafał

0

nk

58

5

58

11

Żarczyński Piotr

0

nk

74

2

74

10

Zawody sędziowali:Andrzej Gawłowski sędzia 2kl.PZSS oraz Tomasz Tomala i Jacek Golonka sędziowie 3 kl.PZSS.Dziękujemy

Po zakończeniu zawodów odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze Koła. Wybrano nowy Zarząd w składzie:

Andrzej Gawłowski  - Prezes Koła

Robert Kurpiel i Jacek Pawlus  -V-Prezesi Koła

Jacek Golonka –Sekretarz

Tomasz Tomala – Skarbnik

Stefan Szetela – zbrojmistrz.

Delegatami na walne zostali: Piotr Żarczyński,Jacek Pawlus i Andrzej Gawłowski.

Gratulujemy wyboru i życzymy sukcesów w pracy Koła.(AGI)

Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 18:39