Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Igor Pieńkos zdobywcą "Złotego kura 2020" PDF Drukuj
środa, 01 stycznia 2020 16:57

 

Pierwszego stycznia 2020r w samo południe na strzelnicy JTS Strzelec odbył się XV Turniej strzelecki o Złotego kura 2020.

Zawodnicy strzelali trzy konkurencje przygotowane przez organizatorów:karabin pneumatyczny  pojedynek biatlonowy stojąc 10m do 5 celów,karabin boczny zapłon 25m 5 strzałów stojąc oraz pistolet CZ strzelanie do poperów na 15m 5 strzałów.Najlepsi strzelcy plus Prezes Koła LOK Energetyk awansowali do finału.Tu strzelaliśmy z pistoletu skałkowego do kura oddalonego na 15m.

Finał wygrał Igor Pieńkos z Bractwa Kurkowego Ziemi Jeleniogórskiej strzelając najbliżej centrum.Drugie  miejsce zdobył Przemysław Święcki  JTS Strzelec  7 cm od centrum był Robert Kardyś JTS wspólnie z Andrzejem Gawłowskim z Bractwa Kurkowego Ziemi Jeleniogórskiej.

Poniżej komplet wyników.Podkreślić należy wysoką formę młodzieży Heli Gajdy i Rafała Leonarskiego z Koła LOK Energetyk

Nazwisko i imię
Konkurencje eliminacje

Finał czarny proch

Klub Karabin  pneum. Karabin bz

Pistolet cz

popery   

Suma 
Miejsce Wynik Miejsce
Pieńkos Igor BKZJ 3z5 38z50 0z5 41 2 1 1
Święcki Przemysław JTS 1z5 36z50 5z5 42 1 7 2
Gawłowski Andrzej BKZJ 5z5/n 35z50/n 1/5n                     
nk
NK 11 3
Kardyś Robert JTS 3 z5 31/50 3z5 37 5 11 3
Podgórski Maciej JTS 1z5 30z50 5z5 36 6 13 4
Pawlus Jacek JTS 3z5 33/50 2z5 38 4 13 4
Stella Mariusz rodzina 2z5 33z50 oz5 35 7 15 5
Leonarski Rafał LOK Energetyk 3z5 36/50 1 z5 40 3 bp 6
Leonarska Bogna rodzina 4z5 36z50 0z5 40
bp 6
Leonarski Łukasz JTS 3z5 35z50/ 0z5 38 4 bp 6
Gajda Helena KOBOLD 4z5 31/50 0/5 35 7

Ulmer Marcin JTS
1z5 30z50 1z5 32 8

Marciniak Lucjan LOK Energetyk 3z5 28z50 oz5 31 9

Koprowski Zbigniew Bastion Zgorzelec 3z5 28z50 0z5 31 9

Cisek Dariusz KOS Świdnica 4z5 23z50 4z5 31 9

Toporowski Sebastian JTS 0z5 29z50 0z5 29 10

Gajda Jacek BKZJ 1z5 27/50 0/5 28 11

Toporowski Jakub JTS 4z5 23/50 1z5 28 11

Milko Damian JTS 1z5 21z50 5z5 27 12

Stasiński Jarosław JTS 3z6 18z50 1z5 22 13

Ligaj Joanna JTS 2z5 18z50 0z5 20 14

Kowalczyk Artur BKZJ 3z5 11z50 4z5 18 15

 

Zawody przygotowali i przeprowadzili:Andrzej Gawłowski,Piotr Żarczyński,Dariusz Cisek sędziowie IIkl PZSS,Lucjan Marciniak i Jacek Gajda .

Nagrody dla finalistów przygotował Prezes Koła LOK Energetyk Andrzej Gawłowski.Dodatkowo uczestnicy turnieju ufundowali pamiątkową tablicę na 28 finał WOŚP i przekazali ją Prezesowi JTS Strzelec na aukcję  12 stycznia.Dziękujemy Panu Andrzejowi Nowaczkowi za wsparcie naszej imprezy ciekawym strzałem.A Zarządowi JTS za udostępnienie strzelnicy.

Dziękujemy uczestnikom i organizatorom zawodów za sprawne i bezpieczne ich przeprowadzenie.

Poprawiony: środa, 01 stycznia 2020 17:52