Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Mistrzowie LOK z Jeleniej Góry PDF Drukuj
sobota, 18 września 2021 13:21

18 września na strzelnicy w Łuczynie k/Wrocławia  odbyły się Wojewódzkie Zawody KŻR.W zawodach uczestniczyła drużyna z naszego Koła LOK Energetyk w składzie: Robert Kardyś,Marek Jaroszewski i Bartek Kosik ze wsparciem Piotra Żarczyńskiego z koła LOK TNT.

Nasi Zdobyli Mistrzostwo Województwa Dolnośląskiego.Strzelali pistolet CZ,karabin CZ,pojedynek strzelecki do klapek bz i rzut granatem. Na fotkach pierwsze wyniki i puchar.Więcej jak dojadą do domu.Nieoficjalnie w rzucie granatem Bartek  Kosik był 3,w pistolecie  Marek Jaroszewski 2 a Piotr Żarczyński 3,w Karabinie CZ Piotr był  pierwszy.W pojedynku strzeleckim  Nasza drużyna była  pierwsza.

Puchar dla najlepszej drużyny mamy My.Brawo i do roboty!

Poprawiony: niedziela, 19 września 2021 14:37