Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

O kole
40 lat minęło PDF Drukuj Email
Wpisany przez gawlowski   
niedziela, 28 listopada 2010 20:03

 

Ta okrągła rocznica zachęca do chwili refleksji i zastanowienia. Koło LOK Energetyk istnieje już 40 lat. Od samego początku nierozerwanie zawiązane z  Zakładem Energetycznym a po ostatnich zmianach EnergiąPro S.A. Oddział w Jeleniej Górze. Koło zrzesza aktualnie 16 człnków, zarówno pracowników EnergiiPro  jak  również pracowników Tauron Ekoenergii oraz innych firm. Jesteśmy otwarci  i chętnie przyjmujemy do naszego grona miłośników strzelectwa.

Szkoda, że na terenie naszego działania jest mało działających klubów i sekcji strzeleckich. KKS Polonia, LOK Śnieżka i sporadycznie chimerycznie uczestniczące w zawodach koła LOK. Brak konkurencji,animozje prowadzą do zaniku strzelectwa. Gdzieś w ukryciu przebijają się czarnoprochowcy.Polonia szkoląca młodzież i niewielką grupę dorosłych w tz. Grupie Powszechnej. To w skrócie obraz strzelectwa. Mimo to w naszym Kole mamy wspaniałych i rozwijających się    strzelców. Strzelamy z własnej broni, za własne pieniądze, czasami wspomagają nas zaprzyjaźnione firmy takie jak: EnergiaPro S.A Oddział w Jeleniej Górze,Tauron Ekoenergia, Sklep Rowerowy DUKATO –serdeczne dzięki!

Wspiera nas i szkoli Sylwia Bogacka reprezentantka kraju w strzelectwie wraz  z tatą Zbyszkiem Bogackim  jej pierwszym trenerem.Wspomaga nas również  kol.Jacek Wodnik trener z Wrocłwia. Strzelamy głównie  z  broni długiej rzadziej z pistoletu.

Strzelnica na której odbywają się zajęcia odbudowana przez członków koła służy nam znakomicie dzięki Dyrekcji III LO im.Śniadeckiego- dziękujemy.

Od lat systematycznie sprawdzamy swoje umiejętności w różnych zawodach krajowych i zagranicznych z sukcesami. Często korzystamy z strzelnicy KKS Polonia – trzech naszych członków  jest również członkami KKS Polonia. Prezes Polonii służy nam pomocą sprzętową jak i wiedzą.

Kończąc  dzięki takim członkom, sponsorom, przyjaciołom istniejemy już 40 lat. O Nas możecie poczytać na naszej nowej stronce. Zapraszamy do współpracy, współzawodnictwa.

AGI

Poprawiony: poniedziałek, 29 listopada 2010 12:01