Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Nasi na Mistrzostwach Polski LOK PDF Drukuj
sobota, 28 maja 2022 09:52

Od wczoraj (27-29.05.2022) w Tarnowie trwa batalia strzelecka Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym juniorów młodszych i młodzików. Koło LOK Energetyk tradycyjnie wysłało swoich reprezentantów.O 11 w sobotę rozpoczęła Karolina Borna nasza juniorka konkurencję Ksp 60 po niej wystąpi nasz 12 latek Rafał Leonarski w konkurencji Ksp40.Dla nich jest to ogromne przeżycie a dla mnie ich trenera  ogromna radość.  Rafał trenuje już drugi rok ma ogromny talent i ochotę do walki,Karolina zaczyna  i też ma talent i ochotę.

Rafał występuje z własną bronią a Karolince udostępnił swoją broń kol.Kardyś Robert. Na co dzień  zawodnicy trenują na naszej strzelnicy w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 3.Nasi mają dobre wzorce do naśladowania.Tak zaczynał w naszym kole Dawid Bałos dziś zawodnik Bractwa Kurkowego i czołowy junior w Polsce może i oni pójdą w jego ślady!.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarcza Karoliny Bornej 572,4/600 na zakończenie zawodów! A obok tarcza młodzika Rafała Leonarskiego  377,5 na 400


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina w akcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Brawo nasi.Tarcza próbna Rafała oraz kilka fotek z akcji.Wyniki całości później.Brawo My zawodnicy i Trener.Dziękujemy Łukaszowi za opiekę na zawodach.

Częściowe wyniki z dzisiaj

Poprawiony: sobota, 28 maja 2022 13:47