Image 1 title

type your text for first image here

Image 6 title

type your text for 6th image here

Image 7 title

type your text for 7th image here

Image 8 title

type your text for 8th image here

Image 9 title

type your text for 9th image here

Image 10 title

type your text for 10th image here

Nowa strzelnica w "Katoliku" PDF Drukuj
piątek, 11 listopada 2022 16:19

10.11.2022r   miałem przyjemność uczestniczyć w testowaniu  nowo zakupionego sprzętu do laserowego strzelectwa sportowego. Odbyło się ono w  szkole św. Pankracego przy  ulicy Kopernika 1  w Jeleniej Górze.  Całkowicie bezpieczny, niezwykle mobilny, rejestrujący wyniki, uzupełniający naukę na prawdziwej strzelnicy. W spotkaniu uczestniczyłem dzięki zaproszeniu od mojego kolegi  Sławomira Sikorskiego trenera i instruktora strzelectwa PZSS.

 

Na fotce organizator zamieszania

 

Sławek od lat propaguje i sponsoruje zajęcia dzieci z „Katolika” oraz wielu innych. Muszę przyznać frekwencja  zaskoczyła i  przerosła  oczekiwania organizatorów, dlatego zamiast zawodów na czas organizator dał młodzieży pełną swobodę w doborze torów, po prostu pozwolił bawić się do woli. Mimo dużych kolejek każdy mógł potestować swoje umiejętności strzeleckie. Sprzęt w 110% sprawdził się podczas shock testu dlatego w niedalekiej przyszłości planowany jest zakup karabinków precyzyjnych oraz dodatkowego oprogramowania. Strzelnica Kryta -to potrzeba do prowadzenia treningów zgodnie z przepisami i wymaganiami PZSS ( na to organizatorzy muszą jeszcze zebra© sporo środków). Na dzień dzisiejszy kilka szkół prosiło o umożliwienie przeprowadzenia szkolenia pokazowego a dzięki uprzejmości dyrekcji w szczególności dyr. ks. Mariusza Majewskiego taka możliwość istnieje. To właśnie dzięki ks. Mariuszowi oraz wielkiemu zaangażowaniu taki projekt był możliwy do realizacji.

Fajnie ludziom takim jak Sławek jeszcze się chce tak aktywnie działać ! Poniżej kilka  fotek. Życzę powodzenia. Wspólnie ze Sławkiem zorganizujemy cykl zawodów strzeleckich by zebrać choć trochę dodatkowych środków na doposażenie  strzelnicy j teraz zachęcam innych .Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie!

Poprawiony: piątek, 11 listopada 2022 19:11