AKTUALNOŚCI

22.03.2024 r.
Karkonoska Szkolna Liga Strzelecka - runda V

22 marca 2024 r. na strzelnicy Koła LOK Energetyk odbyła się V runda Karkonoskiej Szkolnej Ligi Strzeleckiej przygotowana przez organizatorów: Andrzeja Gawłowskiego i Sławomira Sikorskiego. 
Liga odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Jeleniej Góry i Prezesa Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. 

Zwycięzcą indywidualnym w grupie szkół podstawowych został uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim Ramadan Philipp z wynikiem 90/100 pkt. Druga była nowicjuszka Daria Popielarz ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze z wynikiem 84/100 pkt a trzeci Mateusz Pieczko ze Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach z wynikiem 83/100 pkt. 
W kategorii szkół podstawowych najlepsza była Szkoła Podstawowa w Szklarskiej Porębie z wynikiem 229/300pkt. 

Zwycięzcą indywidualnym w grupie szkół średnich został Dawid Bałos z Zespołu Szkól Technicznych Mechanik w Jeleniej Górze z wynikiem 91/100 pkt, drugi był Kacper Górowski z Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze z wynikiem 88/100 pkt a trzecia była Amelia Kotlarz z ZSTiL w Piechowicach z wynikiem 87/100 pkt. 
W konkurencji zespołów zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkól Technicznych Mechanik Jelenia Góra z wynikiem 254/300 pkt, drugi był zespół z DZS Karpacz z wynikiem 252/300 a trzeci ZS Elektronicznych Jelenia Góra z wynikiem 249/300pkt.

Zawody sędziował Andrzej Gawłowski sędzia I kl. PZSS. 

W trakcie zawodów wręczono puchar, medale i dyplomy najlepszym strzelcom IV rundy – nagrody ufundowała Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. a wręczał je sędzia główny zawodów Andrzej Gawłowski. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na finał Karkonoskiej Szkolnej Ligi Strzeleckiej. O terminie powiadomimy uczestników odrębnym komunikatem. Serdecznie w imieniu uczestników dziękujemy Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. za ufundowane puchary, medale i dyplomy na wszystkie rundy. W finale walczymy o nagrody KARR S.A. i puchary Prezydenta Jeleniej Góry oraz innych sponsorów na których czekamy!

wyniki         galeria
Szukaj